Header Ads Widget

Ticker

6/recent/ticker-posts

Poco x3 Specification and Price in India

 Poco X3 NFC ৰ দাম 6 GB + 64 GB,  মডেলৰ EUR 229 ত (প্ৰায় 19,900 টকা) দাম থোৱা হৈছে । ইয়াত 120 Hz ৰিফ্ৰেছ হাৰৰ ডিস্প্লে দিয়া হৈছে ।

pocox3-Mobile

Poco x3 NFC আৰম্ভ হ ' ল বিশ্বজুৰি ব্ৰেণ্ডৰ শেহতীয়া ছিৰিজ হিচাপে । এই কোৱাৰ্ট কেমেৰাৰ চেটআপ, চাৰিওফালে slim ডিচপ্লেৰ সৈতে ক্ষীণ বেজলৰ সৈতে আৰু প্ৰভাৱিত বিশেষজ্ঞ যেনে OctaCore Processor । পকো X3 দুটা RAM  আৰু Storage কনফিগুৰেষ্যন, আৰু দুটা ৰঙৰ বিকল্প আহিছে । এই বছৰ ফেব্ৰুৱাৰী মাহত শুভাৰম্ভ কৰা পকো X2 ৰ সফলতা । কোম্পানীৰ অফিচিয়েল মিডিয়াৰ হেণ্ডেলত ষ্ট্ৰীম কৰা এটা ভাৰ্চুৱেল ইভেণ্টৰ জৰিয়তে প 'ক' X 3 এন এফ চি আৰম্ভ কৰা হৈছিল ।


 POCO X3 এনএফচি দাম, উপলব্ধতা


পকো X3 এন এফ চি দাম 6GB+64GB ষ্টৰেজ ভেৰিয়েন্ট EUR 229 ত (প্ৰায় 19,900 টকা)  আৰু 6GB + 128GB  ষ্টৰেজ ভেৰিয়েন্ট ৰ দাম EUR 269 প্ৰায়  23,400 টকা । প ' ক ' X3 দুটা ৰঙত উপলব্ধ হব এটা হৈছে Cobalt blue আৰু আন এটা হৈছে shadow Gery ।


নতুন Poco Phone ৮ ছেপ্টেম্বৰৰ পৰা আৰম্ভ হোৱাৰ Bird pricing লগত বিক্ৰী হব । যত Poco x3 NFC base variant t EUR 199 (প্রায় 17,300 টকা)  আৰু ERU 249 ত Top-Tier variant প্ৰায় 21,700 টকাত উপলব্ধ হব এই অফাৰ 11 চেপ্তেম্বৰ লৈকে বৈধ । ভাৰতত এতিয়া লৈকে ফোন কেতিয়া আহিব আৰু ইয়াৰ দাম কিমান হব ভাৰতত  তাৰ কোনো তথ্য নাই ।


Poco X3 এনএফচি স্পেচ


ডুৱেল-চিম (Nano) Poco x3 এন এফ চি এণ্ড্ৰইড 10. ৰ সীমিত Poco ৰ কাৰণে MIUI 12 ত চলে । মবিলেটো 6.67 ইঞ্চি সম্পূৰ্ণ-এইচডি + ডিস্প্লেৰ সৈতে 120Hz  ৰিফ্ৰেছ হাৰৰ সৈতে ডায়েবেটিক চুইচ সুবিধাসমূহ, 240Hz নমুনা ৰেটিং আৰু HDR10  চাৰ্টিফিকেশ্বন ।ইয়াত গৰিলা গ্লাছ 5 সংৰক্ষিত আছে । নতুনকৈ শুভাৰম্ভ কৰা Octacore Qualcomm  স্নেপড্ৰেগন 732 G Soc, এড্ৰেন ' 618 GPU দ্বাৰা সঞ্চালিত ।


বিকল্পৰ প্ৰসংগতে, প ' ক ' X3 এন এফ চি ৰ এটা কোৱাৰ্ড ৰিয়েৰ কেমেৰাৰ চেটআপ আছে  যত 64-Mp  চ ' নি IMX 682 primary চেঞ্চৰ f / 1.73 লেনছৰ লগত, 13-মেগাপিক্সেল চেঞ্চৰ 119-ডিগ্ৰী কোণ লেন্স, 2-মেগাপিক্সেল গভীৰতা চেন্সৰ, আৰু অৱশেষত 2-মেগাপিক্সেল মেক্ৰো শ্বুটাৰ । ফ্ৰণ্ট কেমেৰাত আপোনাক 20 মেগাপিক্সেল চেন্সৰ দিয়া হৈছে । যত অকণমান hole - punch Cut Out পাব। 


সংৰক্ষণৰ বাবে, পকো Poco X3 এন এফ চি 128 GB  লৈকে যি মাইক্ৰো এচডি কাৰ্ডৰ দ্বাৰা প্ৰসাৰিত হয় (256 জিবি লৈকে) সংযোগ বিকল্পত ৱাই-ফাই, ব্লুটুথ, 4 G, GPS / A-GPS, IR Blaster, এন এফ চি, 3.5 mm হেডফোন জেক আৰু এটা USB টাইপ-চি পোৰ্ট চাৰ্জ ৰ বাবে । 5,160 mAh বেটাৰী যি 33 w fast চাৰ্জিং সমৰ্থন কৰে । Onboard includ  acceelerometer, gyroscope, ambient light sensor আৰু proximity sensor । লগতে এটা চাইড-মাউণ্টেড আঙ্গাৰপ্ৰিণ্ট স্কেনাৰ আছে আৰু ফোনটোt IP53 ৰেটিং আছে ।

Post a comment

0 Comments