Header Ads Widget

Ticker

6/recent/ticker-posts

এটা flagship মটৰ ফোন? Apple, samsung, oneplus ফ্লেট কিছু মাৰাত্মক প্ৰতিযোগিতা থাকিব পাৰে

Motorola হৈছে এটা নতুন lead android স্মাৰ্টফোন যি পৰৱৰ্তী বছৰ শুভাৰম্ভ কৰিব পাৰে । Motorola ডিভাইচ এতিয়াও বেনামী । 

Lenovo মটৰ 'লা কিনাৰ আগতে কোম্পানী কিছুমান আমোদজনক lead লৈ গ' ল । moto  x আৰু moto  z শাৰী দিলে ফোনত আটাইতকৈ ভাল ষ্টক android স্মাৰ্টফোন অভিজ্ঞতা প্ৰদান কৰিছে । যদিও, যোৱা বছৰৰ ওপৰত, engines আটাইতকৈ বেছি বিবাদৰ সীমিত কৰা হৈছিল আৰু এটা 2018 টা খালি opening খৰচ কৰা হৈছিল, motorola পুনৰ 2019 ত সক্ৰিয় হ 'ল আৰু অতি সোনকালে, ইয়াৰ leader ডিভাইচ এটা হ' ল ঘূৰি যাবলৈ । 

এটা ৰিডাৰ ৰিপৰ্ট মতে, engines এটা নতুন lead ডিভাইচত কাম কৰি আছে । এই ডিভাইচৰ কোনো নাম নাই আৰু সকলো প্ৰযুক্তিগত বিৱৰণ এতিয়াও নাই । যিহওক, moto  g7 আৰু অন্য ফোনসমূহৰ বাবে শেহতীয়া সামগ্ৰীসমূহ, মটৰ ' ত এটা leader থকা এটা lead ওপৰত বহিব যি ই, moto g আৰু moto  ওপৰত বহিব । নতুন বিভাগ নাম নহয়, কিন্তু উপস্থাপন এটা leader শাখা হিচাপে প্ৰসঙ্গ দিয়া হৈছে । 

বৰ্তমান, ম ' বাইল লাইনত কোনো সঠিক ডিভাইচ নাই । ল 'ৰা z আটাইতকৈ বেছি প্ৰিমিয়াম ফোন, কিন্তু ই কিছুমান বিশ্ব উচ্চস্বৰে সীমিত, ভাৰতৰ আটাইতকৈ বেছি পুৰণি মটৰ' ডিভাইচ হৈছে ভাৰতত আটাইতকৈ costly । চিৰিজৰ x arrangement বাতিল কৰা হৈছিল আৰু তাৰ z sirijaṭi ' ō so । Motorola এটা দীঘল সময়ৰ বাবে এটা শৃঙ্খলাত আৰু কিছুমান এটা ডাঙৰ motorola এটা ডাঙৰ ফোন । 

ইয়াৰ সম্ভাৱনা আছে যে, আপুনি 13-ত প্ৰকাশিত হ ' ব পাৰে যি november 13-ত প্ৰকাশিত হ ' ব পাৰে যে মোৰ proposes 13 ৰ পিছত moto  চলি এটা উভতি কৰি আছে আৰু এইটো সময়ত ইয়াৰ বাবে কিবৰ্ড খালি হ ' ব এটা সম্পূৰ্ণ জঁপা প্ৰদৰ্শন । ফুটেজ ইতিমধ্যে চুলি বহুতো সুবিধা প্ৰকাশ কৰিছে,, পৰা, সোঁ । অর যে আশা হয়  যে  এক সস্তা ফোন হয় $ 1,500. 

তথাপিও, ফোন ' ৰ ' ল ফোন হ ' ব পাৰে, এনে সম্ভাৱনা আছে যে motorola এটা অধিক জনপ্ৰিয় lead ওপৰত কাম কৰি আছে যি oneplus, samsung, আৰু apple ভাল পাব । নতুন leader চিৰিজ এটা নতুন নাম পাব পাৰে আৰু ক্লাচিক মটৰ stock android অভিজ্ঞতাৰ সৈতে উচ্চ-এণ্ড ধাৰ্য্যকৰণসমূহ সৈতে আহিব পাৰে । 

এই ডিভাইচৰ বাবে কেৱল এটা নাম হিচাপে অস্তিত্ববান আৰু এই ডিভাইচৰ বাবে এটা বছৰ গ্ৰহণ কৰিব পাৰে । আৰু যদি মটৰ ' ৰ লগত ঘূৰি যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰে, তেতিয়া সেই ব্ৰেণ্ড পুনৰ জনপ্ৰিয়তা আনিব পাৰে 

Post a comment

0 Comments